Formulář E01 - Opravný interní formulář k veřejné zakázce

Název formuláře Opravný interní formulář k veřejné zakázceZobrazení veřejné zakázky

Název, druh a popis předmětu
Název: Sociální bydlení města Liberce Bytový dům B – stavební práce
Druh veřejné zakázky: Stavební práce
Stručný popis předmětu: Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce bytového domu a přilehlého pozemku v Liberci IV – Perštýn, Dr. Milady Horákové 144/10, (stojící na p. p. č. 4022, 4024 v k. ú. Liberec) se stávajícími 4 bytovými jednotkami, kdy rekonstrukcí vznikne 9 bytových jednotek, v rámci akce „Sociální bydlení města Liberce – stavební práce Bytový dům B“. Jedná se o projekt Integrovaného plánu rozvoje území aglomerace Liberec – Jablonec nad Nisou (dále jen „IPRÚ“) z prostředků Evropské unie – Integrovaného regionálního operačního programu – Sociální infrastruktura – Integrované projekty IPRÚ.
Stavbou dojde k rekonstrukci stávajícího 4 podlažního bytového domu pro potřeby dostupného nájemního sociálního bydlení. Objekt je napojen na stávající infrastrukturu a bude zachován ve hmotě. V rámci stavby dojde k zateplení celého objektu, rekonstrukci krovu a výměně střešní krytiny. Dále dojde k dispozičním úpravám interiérů a budou vyměněny všechny vnitřní instalace a rekonstruovány povrchy. Z původního počtu 4 bytů vznikne 9 nových bytů a nebytové prostory.
Všechny bytové jednotky budou s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchou a umyvadlem), kuchyňskou linkou se základním vybavením (dřezem, sporákem, odsávačem par).
Vytápění centrálním plynovým kotlem, umístěným v technické místnosti ve sklepních prostorách, pro všechny bytové jednotky s vlastními měřiči, nebytovými prostorami (sklepní kóje) pro jednotlivé byty, společnou sušárnou a kočárkárnou.
Adresa kontaktního místa
Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na: prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://zakazky.liberec.cz)
Kontakt: Mgr. Lucie Jírová
oddělení veřejných zakázek
e-mail: jirova.lucie@magistrat.liberec.cz
Hodnota, dokumentace, zadávací řízení
Režim veřejné zakázky: podlimitní
Druh zadávacího řízení: zjednodušené podlimitní řízení
Elektronické podpisy:

Zadávací dokumentace: neomezený a přímý dálkový přístup
Kvalifikační dokumentace: žádná (resp. je součástí zadávací dokumentace)
Způsob zahájení: bez výzvy v E-ZAK
Datum předložení nabídky: 18.01.2021 10:00
Datum zahájení: 04.12.2020 08:23